Kiraz iğne oyası modeli yapımı

Kiraz iğne oyası modeli gözde modeller arasında olup anadolu bölgesinde çokça bilinen ve popüler bir model olmaya devam ediyor. Bu modeli en çok gördüğümüz uygulamalar genellikle yazma oyaları olarak görmekteyiz ve genç kızlar çeyizlerini bu güzel modellerle süslemekteler. İğne oyası yapmayı bilen ve li bu işlere yatkın olan hanımlar bu modeli kesinlikle yapmalısınız. Kiraz iğne oyası modeli ile ister kendinize ister sevdiklerinize isterseniz satışını kolaylıkla yapabileceğiniz bir model olacaktır.  İğne oyası modelleri sevilen ve gerçekten takipçisi çokça fazla olduğundan dolayı sizler için sitemizde çok daha fazla yer vermeye çalışacağız. Çünkü bu modeller sadece ev hanımları değil çalışan hanımlar tarafından da ilgi görmektedir. Belki inanmayacaksınız ancak bir çok erkek örgü severler tarafındanda bu örgü modelleri çokça yapılmakta. Şıklığı ve güzel görünümüyle kendisine hayran bırakan kiraz iğne oyası modelini örerek sevdiklerinize hediye edip onları sevindirebilirsiniz.

Kiraz iğne oyası modeli
Kiraz iğne oyası modeli

Kız Çeyizlerini iğne Oyası Modelleri Çokça Seviliyor

İğne oyası modelleri ile kendi kızlarınızın, sevdiklerinizin, komşu kızlarının yüzünü güldürebileceğiniz gibi onların en önemli ve kıymet verdiği bohçalarına zenginlik katabilirsiniz. Her zaman şunu savunurum, marifetli olan annelerin kızları gerçekten çok şanslılar. Ancak diğer kızlarımız hiç üzülmesin hiçbir şey görüldüğü kadar zor değildir. İğne oyası modelleriyle yapabileceğiniz seçenekler o kadar çok zenkinki saymakla bitmiyor. Bunlardan ksıaca bahsedecek olursak; yazma kenarları, havlu kenarı, tepsi örtüsü, namazlık gibi bir çok bildiğiniz ürünlerde bu uygulamaları yapabilirsiniz. İğne oyası yapılışları tekniğiyle internette aklnıza gelemeyecek kadar çok model mevcut. Çok seçenek olması aradığınızı bulabilmeniz anlamına gelmektedir. Her anne kızının mutlu ve çeyizinin en güzeli olmasını ister. Bu yüzden yukarıdada söylediğimiz gibi hiçbirşey görüldüğü kadar zor değildir. Kaç yaşında olursanız olun bu modelleri eminim sizlerde yapabilirsiniz, sadece biraz istek ve gayret yeterli olacaktır. Böylelikle hem kendinize hobi hemde sevdiklerinize yapabileceğiniz hediyeler olmuş olacak

Kiraz İğne Oyası Yapılışı

Adını kirazdan alan ve kiraza benzeyen modelin yapılışına ilk olarak zürafa uygulaması ile başlıyoruz. Daha sonra 3’lü sinek kanadı yapıyoruz.

Detaylı anlatımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir