Kolay Penye İpten Örgü Sepet Yapımı

Kolay Penye İpten Dikdörtgen Sepet Yapımı ile ihtiyaç duyacağanız bir çok alanda kullanabilirsiniz. Banyo, mutfak, yatak odaları, işyeri gibi bir çok mekan içerisin de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu sepet örgüleriyle eşyalarınızı depolayabilir ve çok şık penye ipten sepetler yapabilirsiniz.Kolay penye ipten dikdörtgen sepet yapımı herkes tarafından yapılabilecek ve öğrenilebilecek birşeydir. Bu sayede hem daha az maliyet hemde hali hazırda satılan ürünlerden hem sağlıklı hemde tam istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. Artık hobi olarak örmek istemiyor ve profesyonel olarak bu işi yapmak isterseniz çevrenizdeki kişilere ve internet üzerindende satışını kolayca yapabilirsiniz. Eğer bu işin satışını yapmak istiyorsanız ve para kazanmak hedeflediyseniz daha fazla örnek araştırarak yeni modellerle birlikte özgün modelleri araştırmanız yararınıza olacaktır. Penye ipten dikdörtgen sepet yapımı için ilk olarak kullanacağınız malzemeleri iyice araştırmanızda fayda var. Daha sonrasında bu işe başladığınızda bundan ne kadar çok keyif aldığınızı göreceksiniz. Farklı ve özgün olarak kendi tasarımlarınızı oluşturun. Özgün ürün üretmek tabiki tamamen sizin hayal dünyanızın genişliğine bağlıdır. Piyasada satılan hazır ürünlerden sıkıldıysanız bence kendi dünyanızdaki ürünleri yapma zamanı gelmiş demektir.

Büyük Sepetlerde Örgü Dünyası

Penye ipten örgü sepet yapımı

Sepet örerken belli ölçülerde değil tamamen sizin ihtiyacınıza göre büyük ebatlarda örgü sepet örebilirsiniz. Ayrıca banyonuzda ve mutfaklarda yeni bir hava katacağı gibi ihtiyaçlarınızda fazlasıyla karşılayacaktır.

Küçük Örgü Sepet ve Klasik Modelleri Sevenlere

Küçük Örgü Sepet Modelleri

Evinizde hem süs olarak hemde ufak ihtiyaçlarınız için küçük boyutlarda penye ipten örgü sepetler hazırlayabilirsiniz. Hem örmesi kolay hemde kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

 Farklı İki Renk Uyumu

Çok renkli örgü sepet modelleri

Tek renk sevmeyenler için birden fazla renklerle kombin oluşturabilirsiniz. Dikdörtgen sepetlerde hem şık hemde renklerin uyumunu hissedebilirsiniz. Ayrıca genç kızların çeyizlerine gelin ve damat için takım yapabilirsiniz.

Örgü Tekniği ile Desen Oluşturmak

Örgü tekniği ile sepet örgü yapımı

Tek bir örgü modeline bağlı kalmaktansa bir çok örgü tekniği ile farklı modeller ve desenler oluşturabilirsiniz.

Örgü Sepetlerinin Kurdeleyle Buluşması

Kurdeleli örgü sepet modelleri

Örgü teknikleriyle hazırlamış olduğunuz penye ipten sepetleri istediğiniz kurdelelerle süsleyerek şık ve çekici bir hale getirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir